O WYDARZENIU & FAQ

KIERUNEK: ODLOTOWOŚĆ

W wydarzeniu wzięło już udział ponad pół miliona uczestników z różnych zakątków Europy. W 2021 roku pójdziemy o krok dalej i po raz pierwszy zawitamy w Polsce. Color Obstacle Rush Polska zapewni ci najbardziej
niezapomniane pięć kilometrów w życiu!

 

Color-Obstacle-Rush-About-Page-box-image-1.jpg

COLOR OBSTACLE RUSH 2021

W 2021 roku przyjedziemy do Polski z zupełnie nowymi przeszkodami, które całkowicie cię oczarują. Będą dmuchane zjeżdżalnie, mnóstwo przeszkód, na których można skakać, robić fikołki, w które można się zaplątać. Czeka cię wyścig na piłkach do skakania, piana i wiele innych niespodzianek, których szczegółów nie chcemy jeszcze zdradzać.

Color-Obstacle-Rush-About-Page-box-image-2.jpg

PRZESZKODY + KOLORY + MUZYKA

Wszyscy kochamy muzykę. Z tego względu na trasie biegu znajdzie się 20 stref muzycznych, które podgrzeją atmosferę również pomiędzy przeszkodami i kolorowymi stacjami.

A po całym kolorowym szaleństwie podczas rozgrzewki, na trasie biegu oraz podczas kolorowej imprezy na mecie, czeka cię relaks w naszej specjalnej oazie chilloutu.

Color-Obstacle-Rush-About-Page-box-image-3.jpg

HISTORIA COLOR OBSTACLE RUSH

Pierwsze imprezy Color Obstacle Rush odbyły się w Finlandii w 2014 roku pod fińską nazwą „Väriestejuoksu”. Pierwsza edycja od razu stała się najpopularniejszą serią biegów z przeszkodami w całej Skandynawii. Po fantastycznej pierwszej trasie, od 2015 roku rozszerzyliśmy działalność na kolejne rynki europejskie oraz na rynek amerykański. W 2021 roku planujemy wprowadzić w życie zupełnie nowe pomysły na wydarzenia. Tego wydarzenia naprawdę nie możesz przegapić. Zarejestruj się już dziś i dołącz do zabawy!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł / bilet jest doliczana do każdego zamówienia, a ewentualne zniżki naliczone podczas zakupu nie mają wpływu na jej wysokość. Jest to opłata transakcyjna należna z tytułu przetworzenia płatności.

Jeśli wydarzenie Color Obstacle Rush w twoim mieście zostało przełożone na inny termin, otrzymasz od nas wiadomość mailową
z informacją o automatycznym transferze biletu na nowy termin. Wszelkie zamówione produkty i produkty zawarte w cenie biletu oczywiście również zostaną przeniesione. Otrzymasz je w dniu wydarzenia. Nie musisz podejmować żadnych kroków poza wpisaniem nowego terminu do kalendarza i czekaniem na dalsze informacje od naszego zespołu. Warto śledzić również aktualizacje na naszej stronie internetowej. 🙂

Informacje o zmianach w planowanym wydarzeniu publikowane są również na stronie wydarzenia na Facebooku. Wystarczy polubić nas na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia z najnowszymi informacjami.

Około 2 tygodnie przed imprezą prześlemy ci w mailu szczegóły dotyczące wydarzenia.

Wszelkie informacje o przełożonym wydarzeniu prześlemy ci drogą mailową. Jeśli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu
w zaproponowanym przez nas terminie, z przyjemnością przeniesiemy twój bilet na którekolwiek z naszych pozostałych wydarzeń w 2021 lub 2022 roku.

Ciężko pracowaliśmy nad zapewnieniem środków, dzięki którym wszyscy będą bezpieczni i jednocześnie będą mogli świetnie się bawić podczas wydarzenia. Nasze procedury obejmują:

 • Umieszczenie stacji z płynem dezynfekującym do rąk w punkcie rejestracji, na terenie wydarzenia i przy punktach z wodą.
 • Zmniejszenie liczby osób przebywających w tej samej strefie do mniej niż 500, np. rozgrzewka i kolorowa impreza organizowane są
  w dwóch różnych strefach.
 • Wprowadzenie przerwy pomiędzy grupami startowymi, co zapewni więcej miejsca uczestnikom pokonującym przeszkody.
 • Dezynfekcję przeszkód oraz całego sprzętu po każdym wydarzeniu.
 • Możliwość płatności zbliżeniowych na terenie festiwalu, gdy tylko jest to możliwe.

Bezpieczeństwo uczestników i naszego zespołu stanowi dla nas priorytet. Śledzimy i stosujemy się do wszelkich instrukcji i/lub zaleceń wydanych przez organy państwa. Zapewniamy, że nic nie jest dla nas ważniejsze od twojego zdrowia i bezpieczeństwa i że zrobimy wszystko, żeby zabawa przebiegała w bezpiecznej i wesołej atmosferze.

Możesz pomóc nam zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem poprzez podjęcie kilku prostych, ale ważnych środków zapobiegawczych:

 • Używanie mydła to najlepszy sposób walki z wirusem. Pamiętaj o myciu rąk wodą z mydłem. Czas namydlania dłoni i palców powinien wynosić co najmniej 20 sekund.
 • Jeśli nie masz dostępu do wody i mydła, pamiętaj o dezynfekcji rąk za pomocą przeznaczonych do tego płynów.
 • Unikaj dotykania twarzy (oczu, nosa, ust).
 • Podczas kichania lub kaszlu zakryj usta i nos chusteczką.
 • Zachowaj przynajmniej 1 metr odległości od innych ludzi, szczególnie tych, którzy kaszlą lub kichają.
 • Jeśli czujesz się chora/y, zostań w domu.
 • To nie jest najlepszy czas na podróże.

Podczas wydarzenia:

 • Zachowaj przynajmniej 1 metr odległości od innych uczestników.
 • Regularnie i dokładnie dezynfekuj ręce przy pomocy płynu do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu.
 • Unikaj dotykania twarzy (oczu, nosa, ust).
 • Jeśli czujesz się chora/y, zostań w domu. Jeśli masz gorączkę i kaszel, rozpocznij samoizolację. W przypadku problemów
  z oddychaniem zgłoś się do lekarza.

PAKIET STANDARD ZAWIERA

T-shirt
Torebka z kolorowym proszkiem

PAKIET SILVER ZAWIERA

T-shirt
Torebka z kolorowym proszkiem
Bandana
Tatuaż
Worek sportowy
Okulary przeciwsłoneczne

PAKIET GOLD ZAWIERA

T-shirt
3 x torebka z kolorowym proszkiem
Bandana
Tatuaż
Worek sportowy
Okulary przeciwsłoneczne
Spódniczka tutu
3 x farba do twarzy
Silikonowa opaska

W celu uzyskania dalszych informacji należy skontaktować się z zespołem Color Obstacle Rush poprzez formularz znajdujący się
w zakładce „Kontakt”. Nasz zespół odpowie na twoją wiadomość najszybciej, jak to możliwe. Z uwagi na dużą ilość otrzymywanych wiadomości odpowiedź może nadejść z pewnym opóźnieniem. Zapewniamy jednak, że odpowiemy na każdą nadesłaną do nas wiadomość.

Color Obstacle Rush to wydarzenie dla każdego w wieku 12+. Dmuchane przeszkody są jednak zaprojektowane z myślą o dorosłych uczestnikach, dlatego mogą stanowić wyzwanie dla dzieci. Uczestnicy w wieku od 12 do 15 lat mogą przebywać na terenie wydarzenia tylko i wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Podczas wydarzenia jeden opiekun może mieć pod swoją opieką maksymalnie pięć osób niepełnoletnich. Opiekun musi być zarejestrowany jako uczestnik wydarzenia startujący w tej samej grupie co osoba niepełnoletnia, nad którą sprawuje pieczę. Uczestnicy w wieku od 16 do 17 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu bez opiekuna pod warunkiem, że przedłożą oświadczenie o zrzeczeniu się praw oraz dokument określający warunki uczestnictwa w wydarzeniu podpisane przez rodzica / opiekuna prawnego w imieniu osoby niepełnoletniej.

Każdy w wieku 12+ jest mile widziany na naszym wydarzeniu! Uczestnikom w wieku od 12 do 15 lat przez cały czas trwania wydarzenia musi towarzyszyć rodzic, opiekun prawny lub inna odpowiedzialna osoba dorosła. Podczas wydarzenia jeden opiekun może mieć pod swoją opieką maksymalnie pięć osób niepełnoletnich. Rodzic / opiekun musi być zarejestrowany jako uczestnik wydarzenia startujący
w tej samej grupie co jego niepełnoletni podopieczny.

Osoby niepełnoletnie w wieku 12-15 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu również pod opieką innej pełnoletniej osoby niż rodzic czy opiekun prawny pod warunkiem przedłożenia w dniu wydarzenia pisemnej zgody podpisanej przez opiekuna prawnego. Opiekun prawny musi również podpisać oświadczenie o zrzeczeniu się praw w imieniu osoby niepełnoletniej; podpis tymczasowego opiekuna na tym dokumencie jest nieważny! Niepełnoletni uczestnik nie może wziąć udziału w wydarzeniu bez podpisanego oświadczenia o zrzeczeniu się praw. Gotowe do wydrukowania oświadczenie dotyczące uczestnika-dziecka dostępne jest tutaj.

Uczestnicy w wieku od 16 do 17 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu bez opiekuna pod warunkiem, że przedłożą oświadczenie
o zrzeczeniu się praw oraz dokument określający warunki uczestnictwa w wydarzeniu podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego
w imieniu osoby niepełnoletniej. Dokumenty podpisane przez inną osobę dorosłą niż rodzic lub opiekun prawny w imieniu osoby niepełnoletniej są nieważne. Uczestnicy w wieku od 16 do 17 lat nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu bez podpisanego oświadczenia
o zrzeczeniu się praw.

Niektóre przeszkody mają ograniczenie wagowe do 100 kg na osobę, jednak w razie potrzeby można te przeszkody po prostu ominąć! 🙂

Możesz wziąć udział w wydarzeniu Color Obstacle Rush pojedynczo bądź w grupie. Oferujemy zniżkę grupową o wysokości 10% przy jednoczesnym zakupie co najmniej czterech biletów.

Możesz zmienić dane uczestników na biletach do dwóch dni przed wydarzeniem. Jeśli zależy ci na zniżce, a nie znasz adresów mailowych swoich znajomych lub jeszcze nie wiesz, kto dołączy do twojej ekipy, możesz wpisać własne dane w polach wszystkich uczestników i potem je edytować.

Dołączenie do wydarzenia w grupie nie oznacza, że musicie być przez cały czas razem. Każdy uczestnik może pokonywać przeszkody w swoim tempie, możecie też zapisać się do różnych grup startowych.

 

Twoi znajomi mogą dołączyć do twojej drużyny również po tym, jak została już ona zarejestrowana. Aby dołączyć do istniejącej drużyny, należy przy pomocy adresu e-mail zalogować się na konto, przez które dokonano pierwszej rejestracji, a następnie kupić kolejne bilety. Jeśli przy pierwszej rejestracji zakupiono 3 lub więcej biletów, kolejne bilety objęte są 10% rabatem. W celu uzyskania rabatu po przejściu do kasy należy podać te same dane rozliczeniowe i ten sam adres e-mail, co przy pierwszej rejestracji.

Niestety nie możemy zagwarantować, że przy próbie dołączenia do drużyny w późniejszym terminie w grupie startowej będą wolne miejsca. Jeśli twoi znajomi wylądowali w milionie różnych grup startowych, możecie przenieść całą swoją drużynę do jednej grupy startowej, w której wciąż są wolne miejsca. Możesz zmienić grupę startową (czas rozpoczęcia) na swoim rusherowym profilu. W tym celu należy wejść w rozwijane menu i wybrać nową grupę startową. Następnie zapisz zmiany i wydrukuj nowy bilet.

Jeśli jesteś w ciąży lub masz problemy zdrowotne, zalecamy zawczasu skonsultować udział w Color Obstacle Rush z lekarzem. Naszą misją jest stworzenie jak najbezpieczniejszego biegu, jednak zawsze trzeba się liczyć z możliwością wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń (np. upadku lub zderzenia z innym uczestnikiem).

Wtedy będziemy tańczyć w deszczu! Deszczowa pogoda może trochę spowolnić bieg, przez co trzeba będzie chwilę poczekać na wejście na przeszkodę.

Jeśli tylko nie będzie silnego wiatru, wydarzenie się odbędzie. Warto śledzić najnowsze informacje dotyczące imprezy na stronie wydarzenia na Facebooku. W przypadku zbyt silnego wiatru możemy ze względów bezpieczeństwa być zmuszeni do demontażu niektórych dmuchanych przeszkód.

Możesz samodzielnie zmienić grupę startową na swoim rusherowym profilu (pod warunkiem, że w grupie, do której chcesz się przenieść, są jeszcze wolne miejsca). W tym celu należy wejść w rozwijane menu, wybrać nową grupę startową (nowy czas rozpoczęcia) i zapisać zmiany. Nowy bilet należy wydrukować lub zapisać na telefonie. Skontaktuj się z nami, jeśli wystąpią problemy ze zmianą grupy.

Opłata za bilet na wydarzenie Color Obstacle Rush nie podlega zwrotowi. Możesz jednak przenieść swój bilet na inną osobę lub przerejestrować się na inne wydarzenie Color Obstacle Rush organizowane w tym samym lub w następnym roku.

Możesz samodzielnie przerejestrować bilet na inną osobę poprzez swój rusherowy profil: wystarczy się zalogować, zmienić dane uczestnika i zapisać zmiany. Bilet z nowymi danymi uczestnika wydarzenia należy wydrukować lub zapisać na telefonie. Link do twojego rusherowego profilu został wysłany na wskazany przez ciebie adres e-mail po dokonaniu pierwszej rejestracji.

Istnieje możliwość przerejestrowania się na inne wydarzenie Color Obstacle Rush organizowane w tym samym lub w następnym roku (nie możemy jednak zagwarantować, że w przyszłym roku wydarzenia będą odbywały się w tych samych miastach). Jeśli posiadasz zaświadczenie lekarskie poświadczające, że nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, przerejestrowanie się jest bezpłatne. Bez takiego zaświadczenia opłata za przerejestrowanie się na inne wydarzenie wynosi 30 zł od osoby. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz się przerejestrować na inne wydarzenie i wnieść opłatę za przerejestrowanie.

Długość trasy jest zależna od miejsca, w którym odbywa się wydarzenie. Pomimo tego moc zabawy, a także liczba dmuchanych przeszkód oraz stacji z kolorowymi proszkami, pianą i muzyką pozostają zawsze niezmienne. Trasa ma zazwyczaj ok. 5 km długości.

Na trasie czeka na ciebie mnóstwo różnych dmuchanych przeszkód, piana, muzyka, tunel ze stroboskopem i wiele innych wystrzałowych niespodzianek. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w liczbie i rodzaju przeszkód: w zależności od miejsca imprezy, terenu, pogody i innych okoliczności możemy nie mieć możliwości montażu wszystkich przeszkód na terenie wydarzenia.

Ze sproszkowanej tęczy i neonowych spodni (takich z lat 80.)! Żartujemy. Kolorowy proszek to tak naprawdę barwiona skrobia kukurydziana. Proszek uzyskał atest firmy SGS w Wielkiej Brytanii jako produkt zawierający tylko i wyłącznie składniki zgodne z unijnymi normami (Rozporządzenie UE nr 1223 / 2009 dotyczące produktów kosmetycznych). Ponadto podczas naszych wydarzeń używamy tylko ognioodpornych kolorowych proszków!

Producent proszku używanego podczas Color Obstacle Rush: www.holicolorpowders.co.uk

Poprzez rejestrację dołączasz do najzabawniejszego wydarzenia biegowego w twoim życiu. W dniu wydarzenia otrzymasz oficjalny T-shirt Color Obstacle Rush oraz swoją własną torebkę z kolorowym proszkiem.

Możesz odebrać swój pakiet startowy oraz wszelkie inne produkty zamówione w przedsprzedaży w dniu wydarzenia. Zalecamy przybycie na teren wydarzenia ok. 45-60 minut przed startem twojej grupy startowej, co pozwoli ci na spokojnie odebrać pakiet startowy, zahaczyć o szatnię i wziąć udział w rozgrzewce.

Uwaga! Nie wydajemy torebek z kolorowym proszkiem przed biegiem. Każdy uczestnik otrzyma swoją torebkę po przekroczeniu linii mety.

Weź ze sobą wydrukowany bilet (lub bilet w wersji elektronicznej na telefonie), dowód osobisty, wydrukowane i podpisane oświadczenie
o zrzeczeniu się praw (znajdziesz je tutaj), wygodne ubrania oraz drobne na szatnię, parking i sklepik z naszymi artykułami. Nie zapomnij
o uśmiechu! 🙂

Najważniejszy jest komfort, dlatego polecamy włożyć wygodne ubrania i buty do biegania. Zachęcamy do włożenia ubrań w jasnych barwach, na których dobrze widać kolorowy proszek. Przy wejściu otrzymasz darmowy T-Shirt Color Obstacle Rush, w który większość Rusherów ubiera się na czas wydarzenia. Nie wkładaj żadnych ubrań z ostrymi elementami, które mogą zranić innych uczestników lub uszkodzić dmuchane przeszkody na trasie biegu. Na trasie znajdują się zjeżdżalnie oraz przeszkody, przez które trzeba się przeczołgać, dlatego zalecamy włożenie długich spodni.

Chociaż wszystkie składniki naszego kolorowego proszku są atestowane przez Agencję Żywności i Leków, mogą mimo to spowodować reakcję alergiczną u astmatyków, alergików i osób uczulonych na kurz. Dlatego podczas wydarzenia w celu ochrony oczu i twarzy należy założyć odpowiednią odzież ochronną, np: gogle, okulary przeciwsłoneczne, chustkę czy maseczkę na twarz. Nie zalecamy używania soczewek kontaktowych podczas wydarzenia.

Jeśli masz jasne włosy, przed wydarzeniem warto nałożyć na nie odżywkę lub oliwkę do włosów. Ułatwi to zmycie kolorowego proszku po imprezie! Jeśli chcesz, możesz również zakryć włosy chustką, założyć zimową czapkę lub hełm kosmonauty.

Podczas wydarzenia możesz zostawić swoje rzeczy w szatni pod opieką naszego personelu. Szatnia kosztuje 5 zł od osoby. Za każdą kolejną wizytę w szatni również pobierana jest opłata w wysokości 2 zł (oczywiście nie licząc odbioru rzeczy przed opuszczeniem wydarzenia). Pamiętaj o zabraniu ze sobą drobnych!

Każdy uczestnik może oddać do szatni jedną torbę. Ponieważ przestrzeń szatni nie jest nieograniczona, przyjmujemy tylko i wyłącznie torby, które ważą maksymalnie 5 kg, mogą być powieszone na haczyku i nie są większe od średniej wielkości plecaka. W szatni można zostawić kurtkę i średniej wielkości torbę / plecak. Duże przedmioty, takie jak np. duża torba sportowa, nie zostaną przyjęte.

Wszelkie cenne przedmioty radzimy zostawić w domu. Color Obstacle Rush nie bierze odpowiedzialności za przedmioty zgubione lub uszkodzone w szatni.

Możesz mieć przy sobie telefon i na trasie biegowej trzymać go np. w etui na ramię albo w supermodnej saszetce typu nerka. Z uwagi na to, że na trasie biegowej są również mega zabawne atrakcje z pianą i wodą, nie możemy zagwarantować, że telefon pozostanie całkowicie suchy, chyba że postanowisz ominąć „mokre” przeszkody. Możesz również umieścić swój telefon w przezroczystej torebce z suwakiem, jednak weź pod uwagę, że pokonanie niektórych przeszkód z telefonem w ręce może być trudne.

Kamery sportowe (np. GoPro) są jak najbardziej mile widziane, jednak wstęp na teren wydarzenia z selfie stickiem nie jest dozwolony ze względów bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz zabrać ze sobą np. szelki czy opaskę do kamery sportowej, upewnij się, że mocowanie jest bezpieczne i że można je z łatwością rozpiąć, gdyby zaplątało się w przeszkodę.

Wszyscy kochamy zdjęcia! Na terenie wydarzenia będzie jeden lub więcej fotografów uwieczniających szalony bieg. Po każdym wydarzeniu zdjęcia będą publikowane na naszej stronie na Facebooku. Zdjęcia będą również wykorzystywane w celach reklamowych.

Niestety nie jesteśmy w stanie uwiecznić wszystkich uczestników na zdjęciach. Jeśli sam chcesz robić zdjęcia podczas wydarzenia, polecamy włożyć telefon lub aparat do przezroczystej torebki z suwakiem. Pokonanie niektórych dmuchanych przeszkód z telefonem lub aparatem w ręce może być trudne, dlatego upewnij się, że w razie potrzeby dysponujesz kieszenią / etui / saszetką, do której możesz schować swój aparat. Weź pod uwagę, że na trasie czeka cię bieg przez chmury kolorowego proszku, pianę i bryzgi wody.

Color Obstacle Rush jest wydarzeniem bez alkoholu. Obiecujemy, że mimo to zabawa będzie przednia! 😉

Większość naszych wydarzeń odbywa się w miejscach, w których jest płatny parking (do 10 zł). Opłata parkingowa przyjmowana jest tylko w gotówce. Aby uniknąć kolejek, polecamy zabrać ze sobą odliczoną kwotę. Więcej informacji na temat dojazdu do miejsca wydarzenia
i parkingu otrzymasz w wiadomości mailowej 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Zmotoryzowanym drużynom polecamy przyjazd na teren wydarzenia jednym samochodem – w imprezie bierze udział wiele osób zmotoryzowanych, a liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.

Widzowie mogą przyjść zobaczyć Color Obstacle Rush bez wnoszenia dodatkowych opłat. Lwia część naszych wydarzeń odbywa się jednak w miejscach, w których nie ma specjalnej strefy dla widzów, dlatego niestety nie polecamy przyprowadzania ze sobą dużej ekipy. Wielkość i lokalizacja strefy, w której mogą przebywać widzowie, jest zależna od miejsca wydarzenia. Widzowie nie mają wstępu do strefy festiwalowej, w której znajduje się start i meta, i ze względów bezpieczeństwa nie zawsze mają dostęp do każdego odcinka trasy biegowej.

Więcej informacji otrzymasz w wiadomości mailowej 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić stacji sanitarnych na terenie wydarzenia. Przy dobrej pogodzie z łatwością można strzepać
z siebie proszek. Jeśli pada i jest wilgotno, polecamy zabrać ze sobą ubrania na zmianę lub ręcznik / dużą reklamówkę, którą można położyć na siedzeniu w samochodzie lub autobusie, by zapobiec ubrudzeniu fotela.

Po zakończonym wydarzeniu strzep i zdmuchnij z siebie jak najwięcej proszku, nim wejdziesz pod prysznic. Po pierwszej kąpieli resztki kolorów mogą wciąż być widoczne, ale bez paniki: kolory na pewno szybko się zmyją.

Ubrania z imprezy najlepiej najpierw uprać oddzielnie, w zimnej wodzie. Jeśli nie wiesz jak, poproś o pomoc mamę. 🙂

Tak, wolontariusze są bardzo mile widziani na naszym wydarzeniu. Każdy wolontariusz dostanie darmowy bilet na wydarzenie Color Obstacle Rush. Możesz pomóc w przygotowaniach dzień przed wydarzeniem lub wesprzeć nas w dniu wydarzenia. Jeśli zarejestrujesz się jako wolontariusz dzień przed wydarzeniem, dostaniesz darmowy bilet na to samo wydarzenie. Jeśli zdecydujesz się na wolontariat w dniu wydarzenia, dostaniesz od nas bilet na wybrane przez ciebie wydarzenie Color Obstacle Rush odbywające się w tym samym lub
w następnym roku. W przypadku drugiej opcji nie możemy zagwarantować, że w przyszłym roku wydarzenia będą w tych samych miastach.

Na czym polega praca wolontariusza?

Dzień przed wydarzeniem będziemy potrzebować pomocy w przygotowaniach, np. uporządkowaniu naszych produktów, ustawieniu barierek i ogólnym przystosowaniu miejsca wydarzenia. Podczas wydarzenia twoim zadaniem będzie np. rozdanie torebek z kolorowym proszkiem na mecie czy też dopingowanie uczestników na trasie i w strefie festiwalowej. Potrzebowalibyśmy twojej pomocy również
w utrzymaniu czystości na terenie wydarzenia.

Liczba miejsc dla wolontariuszy jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy na rok 2021 będzie dostępny wkrótce.

No Content