O WYDARZENIU & FAQ

KIERUNEK: ODLOTOWOŚĆ

W wydarzeniu wzięło już udział ponad pół miliona uczestników z różnych zakątków Europy. W 2021 roku pójdziemy o krok dalej i po raz pierwszy zawitamy w Polsce. Color Obstacle Rush Polska zapewni ci najbardziej
niezapomniane pięć kilometrów w życiu!

 

Color-Obstacle-Rush-About-Page-box-image-1.jpg

COLOR OBSTACLE RUSH 2021

W 2021 roku przyjedziemy do Polski z zupełnie nowymi przeszkodami, które całkowicie cię oczarują. Będą dmuchane zjeżdżalnie, mnóstwo przeszkód, na których można skakać, robić fikołki, w które można się zaplątać. Czeka cię wyścig na piłkach do skakania, piana i wiele innych niespodzianek, których szczegółów nie chcemy jeszcze zdradzać.

Color-Obstacle-Rush-About-Page-box-image-2.jpg

PRZESZKODY + KOLORY + MUZYKA

Wszyscy kochamy muzykę. Z tego względu na trasie biegu znajdzie się 20 stref muzycznych, które podgrzeją atmosferę również pomiędzy przeszkodami i kolorowymi stacjami.

A po całym kolorowym szaleństwie podczas rozgrzewki, na trasie biegu oraz podczas kolorowej imprezy na mecie, czeka cię relaks w naszej specjalnej oazie chilloutu.

Color-Obstacle-Rush-About-Page-box-image-3.jpg

HISTORIA COLOR OBSTACLE RUSH

Pierwsze imprezy Color Obstacle Rush odbyły się w Finlandii w 2014 roku pod fińską nazwą „Väriestejuoksu”. Pierwsza edycja od razu stała się najpopularniejszą serią biegów z przeszkodami w całej Skandynawii. Po fantastycznej pierwszej trasie, od 2015 roku rozszerzyliśmy działalność na kolejne rynki europejskie oraz na rynek amerykański. W 2021 roku planujemy wprowadzić w życie zupełnie nowe pomysły na wydarzenia. Tego wydarzenia naprawdę nie możesz przegapić. Zarejestruj się już dziś i dołącz do zabawy!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

[sp_easyaccordion id="528"]