KONTAKT

W przypadku pytań dotyczących wydarzenia Color Obstacle Rush, sprawdź najpierw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
w zakładce FAQ.

Jeśli twoje pytanie dotyczy zmiany grupy startowej lub przeniesienia biletu na inną osobę, zapoznaj się z poniższymi informacjami:

Zmiana grupy startowej
Możesz samodzielnie zmienić swoją grupę startową na swoim rusherowym profilu (pod warunkiem, że w grupie, do której chcesz się przenieść, są jeszcze wolne miejsca). W tym celu należy wejść w rozwijane menu i wybrać nową grupę startową (nowy czas rozpoczęcia). Następnie zapisz zmiany. Nowy bilet należy wydrukować lub zapisać na telefonie. Link do twojego rusherowego profilu został wysłany na twój adres e-mail po dokonaniu pierwszej rejestracji.

Przerejestrowanie biletu na inną osobę
Możesz samodzielnie przerejestrować bilet na inną osobę na swoim rusherowym profilu: wystarczy się zalogować i zmienić dane uczestnika. Następnie zapisz zmiany. Bilet z nowymi danymi uczestnika wydarzenia należy wydrukować lub zapisać na telefonie. Link do twojego rusherowego profilu został wysłany na twój adres e-mail po dokonaniu pierwszej rejestracji.

________________________________________
Uwaga! Nasz dział obsługi klienta nie jest w stanie edytować zakupionych przez ciebie biletów. Wszelkich zmian należy dokonać samodzielnie zgodnie z powyższą instrukcją do dwóch dni przed wydarzeniem. Dziękujemy!

________________________________________
Uwaga! Wydarzenia Color Obstacle Rush Poznań (1.05.2021) i Warszawa (7.08.2021) zostały odwołane. Wszystkim zarejestrowanym uczestnikom wysłaliśmy newsletter z dalszymi informacjami. Wiemy, jak rozczarowująca jest ta wiadomość i mamy nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości uda nam się spotkać z Wami w chmurze kolorów. Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

________________________________________
W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu na czacie! Aby rozpocząć rozmowę, należy kliknąć przycisk czatu w prawym dolnym rogu.